Wiadomo¶ci ¦więtokrzyskie
Kategoria: Wszystkie | Temat tygodnia | Aktualności | Ostrowiec | Powiat ostrowiecki | Powiat opatowski | Wywiad | Oświata i kultura | Relacje i reportaże | Sport | Felieton
XVI Turniej Piłkarski „Ogrody 2006”
Hokejowe wyniki
Hiper Jelonki.
Po dwóch tygodniach rywalizacji wyłaniają się zespoły, które które zagrają w kolejnych fazach XVI Turnieju Piłkarskiego „Ogrody 2006”.

Wiele meczów w minionym tygodniu kończyło się bardzo wysokimi wynikami. Najwyższym była wygrana Scorpiona. „Ochroniarze” wprost roznieśli Białe Tygrysy aż 32:0. Mimo, że organizatorzy w grupach I-IV wprowadzili ograniczenia udziału zawodników zrzeszonych po to, by rozgrywki stały się bardziej atrakcyjne, to i tak widać duże różnice między poszczególnymi ekipami. Coraz więcej pracy mają także arbitrzy, którzy „wyrzucają” piłkarzy z grup I-IV na kary minutowe, a w open pokazują żółte i czerwone kartki. Niektórzy panowie z grupy V zanim wyjdą na boisko powinni się zastanowić nad swoim niesportowym zachowaniem.
Grupa I
Wiadomości Świętokrzyskie – Hiper Kaczory 1:4 (1:1)
Bramki dla zwycięzców: Boguś –2, Stańczak –1, Mirga –1, dla pokonanych: Szczygieł –1.
Wiadomości: Dominik Cheba, Patryk Cheba, Paweł Kopyś, Tymoteusz Szczygieł, Patryk Tomaszewski, Piotr Magierowski, Mateusz Chałupczak, Tomasz Szczęsny, Maciej Domagała, Claudio Cipolo.
Hiper Kaczory: Jakub Stańczak, Dominik Boguś, Damian Mirga, Krzysztof Świątek, Jakub Spychaj, Michał Dudek, Krystian Piłat, Karol Spyra, Piotr Kosno, Robert Maciąg, Patryk Kwiatkowski.
Wiadomości Świętokrzyskie – Hiper Kaczory 3:2 (1:2)
Bramki dla zwycięzców: zwycięzców. P. Cheba –2, D. Cheba –1, dla pokonanych: Stańczak –1, Dudek –1.
Tabela:
1.Hiper Kaczory 3 6 12-4
2.Wiadomości Św. 3 6 6-6
3.Białe Szakale 2 0 0-8
Grupa II
Podgrupa A
FC Buldożery – KS Henryków Piaski 0:11 (0:7)
Bramki: Sucholewski –6, Zięba –5
FC Buldożery: Krystian Soja, Krystian Olszewski, Krystian Zybała, Karol Pałkiewicz, Łukasz Woźnicki, Dominik Korczak, Damian Zybała, Jacek Krawczyk, Paweł Derlatka, Tomasz Cieślik.
KS Henryków: Jakub Szczygieł, Dariusz Zięba, Damian Suwała, Stanisław Lubraniecki, Krzysztof Pytel, Bartosz Sucholewski, Mateusz Jedlikowski, Michał Jedlikowski.
Kabum – Szewnianka Ludwików 3:6 (2:2)
Bramki dla zwycięzców: Płatek 2, Kuprys –2, Koza –1, dla pokonanych: Borowik –2, Mazur –1.
Kabum: Adrian Karabin, Dawid Gąsior, Łukasz Kogut, Mateusz Ceglarski, Maciej Mazur, Przemysław Antosik, Gabriel Ciepiel, Konrad Borowik.
Szewnianka; Damian Płatek, Rafał Kuprys, Hubert Sadowski, Maciej Głuch, Mateusz Koza, Rafał Rej, Przemysław Kamiński, Konrad Szczepaniak.
Białe Tygrysy – Scorpion 0:32 (0:12)
Bramki: Sulima –9, Czajkowski –6, Ilis –4, Krawczyk –4, Zacharski –3, Góralski –3, Miszczuk –2, Bożek –1.
Białe Tygrysy: Rafał Przydatek, Dominik Gierczak, Alan Krycia, Mateusz Stadnik, Marcin Bochenek.
Scorpion: Paweł Czajkowski, Konrad Zacharski, Dawid Górecki, Marcin Miszczuk, Jakub Sulima, Kacper Ilis, Dawid Krawczyk, Tomasz Bożek, Mateusz Góralski.
FC Buldożery – Scorpion 0:11 (0:4)
Bramki dla zwycięzców: Sulima –5, Czajkowski –2, Miszczuk –2, Ilis –1, Krawczyk –1.
Kabum – KS Henryków Piaski 1:7 (1:2)
Bramki dla zwycięzców: Sucholewski –5, Zięba –1, Suwała –1, dla pokonanych: Borowik –1.
Białe Tygrysy – Szewnianka Ludwików 0:3 (v.o.)
KS Henryków Piaski – Scorpion 2:11 (0:4)
Bramki dla zwycięzców: Sulima –6, Miszczuk –2, Czajkowski –2, Zacharski –1, dla pokonanych: Zięba –1, Sucholewski –1.
Tabela:
1.Scorpion 5 15 69-5
2.KS Henryków 5 9 27-19
3.Szewnianka 4 9 17-12
4.Kabum 4 3 14-26
5.FC Buldożery 4 3 10-31
6.Białe Tygrysy 4 0 1-45
Podgrupa B
Karo 1,2,3 Show – Slovan Liberec 0:6 (0:2)
Bramki: Krawczyk –2, Starzomski –2, Łukawski –2.
Karo 1,2,3, Show: Rafał Szklarski, Bartosz Wierzbicki, Oskar Robak, Adrian Zawadzki, Krystian Górczyński, Mikołaj Poduszczak.
Slovan: Radosław Krawczyk, Paweł Kijanka, Damian Bidziński, Paweł Starzomski, Patryk Witecki, Krzysztof Ziółkowski, Paweł Łukawski, Marcin Mroczek, Konrad Tracz, Kamil Czuba.
Wściekłe Byki – Kolejorz Train 0:3 (v.o.)
Hiper Jelonki – Żółci Pogromcy 0:18 (0:7)
Bramki dla zwycięzców: Gardynik –4, Szpara –3, Drożdżal –3, Leszczyński –2, Kowalski –2, Kania –2, Pietrzyk –1, Urbański –1.
Hiper Jelonki: Szymon Potocki, Mateusz Deroń, Radosław Gądek, Piotr Główka, Karol Gała, Jakub Kotas, Karol Jankowski, Bartosz Nowak, Dawid Wesołek, Sebastian Chmielewski.
Żółci Pogromcy: Adrian Pietrzyk, Łukasz Niedziński, Marcin Leszczyński, Konrad Kowalski, Michał Kania, Damian Gardynik, Maciej Urbański, Bartosz Drożdżal, Igor Szpara.
Tabela:
1.Żółci Pogromcy 3 9 25-1
2.Kolejorz Train 3 6 17-4
3.Slovan Liberec 3 6 13-13
4.Karo 1,2,3 Show 3 3 13-10
5.Hiper Jelonki 3 3 3-27
6.Wściekłe Byki 3 0 1-17
Podgrupa C
Barcelona – KS Wiadomości Świętokrzyskie 7:2 (2:1)
Bramki dla zwycięzców: Majewski –3, D. Kwiecień –2, Fido –2, dla pokonanych: Barański –1, Kulig-1.
Barcelona: Damian Fido, Dawid Majewski, Dawid Tobiasz, Daniel Kwiecień, Kamil Kwiecień, Marcin Biernacki, Karol Góra.
KS Wiadomości: Kacper Pucułek, Patryk Bielecki, Jakub Filipowski, Patryk Czajkowski, Damian Granat, Karol Barański, Jacek Kubik, Kacper Górski.
KS Ostrowiec – FC Flamenco 1:5 (1:2)
Bramki dla zwycięzców: Dryjas –3, Popławski –1, Mikołajek –1, dla pokonanych: Jary –1.
KS Ostrowiec: Bartłomiej Borek, Michał Tarnowski, Sylwester Wawrzyniak, Daniel Krakowiak, Piotr Sosnowski, Krzysztof Jary.
FC Flamenco: Kamil Kaptur, Bartłomiej Mikołajek, Jan Popławski, Kamil Wolski, Patryk Niedziela, Daniel Tichomirow, Kamil Bojarski, Łukasz Dryjas.
Barcelona – Królewcy 5:1 (3:1)
Bramki dla zwycięzców: D. Kwiecień –2, Fido –1, Majewski –1, K. Kwiecień –1, dla pokonanych: Skwarek –1.
Królewcy: Bartosz Skwarek, Krystian Zienkowski, Patryk Grdeń, Daniel Osiadło, Kamil Kita, Grzegorz Rynio.
KS Wiadomości Świętokrzyskie – FC Flamenco 5:3 (2:1)
Bramki dla zwycięzców: Barański –2, Kubik –1, Górski –1, Bielecki –1, dla pokonanych: Bojarski –1, Niedziela –1, Popławski –1.
Tabela:
1.Barcelona 4 12 35-5
2.Królewcy 3 4 14-12
3.Wiadomości Św. 3 4 11-14
4.FC Flamenco 3 3 10-12
5.KS Ostrowiec 3 0 4-31
Grupa III
Podgrupa A
Stal Sanok – WKS Jędrzejowice 1:3 (1:1)
Bramki dla zwycięzców: P. Jedlikowski –1, Kasprzyk –1, Gad –1, dla pokonanych: Polit –1.
Stal: Konrad Kijanka, Michał Menducki, Mateusz Ramski, Sebastian Sołtyka, Maciej Blaszka, Dawid Nowak, Karol Polit, Paweł Nowak, Mateusz Krakowiak.
WKS: Mateusz Kasprzyk, Jarosław Jasiak, Mateusz Jedlikowski, Łukasz Pora, Przemysław Jedlikowski, Mateusz Klepacz, Adrian Gad, Damian Adamczyk, Michał Maciąg.
Tottenham – FC Trębowiec 4:4 (1:3)
Bramki dla Tottenhamu: Cholewiński –2, Łata –2, dla FC Trębowiec: Kamiński –2, Szczygieł –2.
Tottenham: Krzysztof Mierzwa, Kamil Wasek, Krystian Łata, Mateusz Godlewski, Sebastian Majewski, Kamil Cholewiński, Bartosz Kotowicz, Andrzej Mularski.
FC Trębowiec: Kamil Gajowik, Michał Kamiński, Daniel Ramos, Mateusz Cieślak, Daniel Szczygieł, Tomasz Włodarski, Daniel Słapek.
Tabela:
1.FC Trębowiec 2 4 10-6
2.Tottenham 2 4 7-5
3.WKS 2 3 5-7
4.Stal Sanok 2 0 2-6
Podgrupa B
KS Szatany – Zielone Szaleństwo 4:5 (1:2)
Bramki dla zwycięzców: Machocki –2, Mianowany –2, Przygoda –1, dla pokonanych: Zborski –2, Kurek –1, Kwiatkowski –1.
KS Szatany: Piotr Kwiatkowski, Grzegorz Gawroński, Marcin Świerczyński, Janusz Kurek, Tomasz Zborowski, Kamil Budzich, Konrad Prcowski.
Zielone Szaleństwo: Marcin Machocki, Dorian Mianowany, Paweł Górczyński, Łukasz Tomaszewski, Kamil Kaczor, Kamil Przygoda, Kamil Granat, Michał Czarnecki.
FOX – Redstar 4:2 (3:1)
Bramki dla zwycięzców: Dębniak –2, Zasuwa –2, dla pokonanych: Pękalski –2, Wujcicki –1.
FOX: Sebastian Dębniak, Piotr Zasuwa, Łukasz Heinrich, Kamil Kostrzewa, Arkadiusz Szczepański, Adrian Dunal, Mateusz Kaczorowski.
Redstar: Michał Budzeń, Sebastian Gruszczyński, Łukasz Pękalski, Dominik Tokarski, Maciej Wujcicki, Rafał Mroczkowski, Łukasz Zybała, Grzegorz Jeżewski.
Tabela:
1.FOX 2 6 12-5
2.Redstar 2 3 9-7
3.Zielone Szaleństwo 2 3 8-10
4.KS Szatany 2 0 6-13
Podgrupa C
KS Szwarszowice – AZS Łąki 6:2 (2:1)
Bramki dla zwycięzców: Podsiadło –3, Gryz –2, Maruszewski –1, dla pokonanych: Lipiec -2
KS Szwarszowice: Kamil Cira, Daniel Maruszewski, Damian Gryz, Krzysztof Podsiadło, Michał Kucharski, Zbigniew Kot, Artur Kiszka.
AZS Łąki: Adrian Batorski, Tomasz Goryś, Dariusz Lipiec, Albert Niekurzak, Paweł Bęczkowski, Piotr Pasternak, Patryk Borek.
The Reds – Złoty Kłos Bodzechów 2:1 (0:1)
Bramki dla zwycięzców: Dziadowicz –1, Giemza –1, dla pokonanych: Tyczyński –1.
The Reds: Kamil Dziadowicz, Damian Nogaj, Mariusz Kuśmierz, Artur Krawczyński, Remigiusz Kowalski, Mateusz Styczyński, Adrian Giemza.
Złoty Kłos: Piotr Czajkowski, Mateusz Tyczyński, Piotr Wyjadłowski, Łukasz Wyjadłowski, Dominik Barański, Artur Lenart, Mateusz Kargul, Radosław Rogalski.
Tabela:
1.The Reds 2 6 7-4
2.Szwarszowice 2 3 9-7
3.Złoty Kłos 2 3 5-3
4.AZS Łąki 2 0 3-10
Podgrupa D
MK Muminki – Dominikana 13:5 (6:0)
Bramki dla zwycięzców: Kalita –3, Szafirowski –3, Żak –2, Frańczak –2, Lipiec –1, Goryś –1, Kaszubski –1, dla pokonanych: Bąk –5.
MK Muminki: Dawid Żak, Mateusz Lipiec, Karol Szafirowski, Mateusz Goryś, Patryk Frańczak, Mateusz Kalita, Damian Osojca, Daniel Kaszubski, Łukasz Wojteczek.
Dominikana: Michał Psyk, Dominik Kwiatkowski, Michał Menducki, Mateusz Opala, Sebastian Bąk, Marcin Domagała, Sebastian Połetek, Hubert Niewczas.
Moro Sport – Wrangler Lee 1:4 (0:3)
Bramki dla zwycięzców: Gierada –2, Pająk –1, Pytel –1, dla pokonanych: Kunat –1.
Moro Sport: Michał Barański, Mateusz Bąbel, Łukasz Jedlikowski, Krystian Czerwiński, Wiktor Lewandowski, Adrian Kunat, Karol Barański, Adrian Cichocki.
Wrangler Lee: Mateusz Konopka, Dawid Gierada, Tomasz Pająk, Marcin Opala, Michał Rybak, Mateusz Foremniak, Piotr Pytel, Mateusz Wajberg, Jakub Budzeń, Igor Sokołowski.
Tabela:
1.MK Mominki 2 6 19-6
2.Wrangler Lee 2 6 10-2
3.Dominikana 2 0 6-19
4.Moro Sport 2 0 2-10
Podgrupa E
KS Huta – Perspektywy 1:10 (1:5)
Bramki dla zwycięzców: Gardynik –6, Forma –2, Masic –2, dla pokonanych: Kesler –1.
KS Huta: Hubert Kesler, Konrad Potocki, Damian Majewski, Dawid Gilewski, Damian Denkowski, Piotr Gil, Michał Zięba, Piotr Wójcik.
Perspektywy: Paweł Partyka, Patryk Gordon, Paweł Stawiński, Mateusz Szczodrak, Rafał Picewicz, Damian Masic, Marcin Piechota, Łukasz Forma, Piotr Gardynik, Mateusz Pławiak.
Prawie Jak Barca – MKS Ludwików 21:2 (11:0)
Bramki dla zwycięzców: Sado –9, Gumuła –5, Dybiec –3, Wrona –2, Stępień –1, Brodawka –1, dla pokonanych: Walczak –2.
Prawie Jak Barca: Jakub Gumuła, Maciej Wrona, Emil Szczych, Paweł Stępień, Grzegorz Sado, Tomasz Kołodziej, Piotr Brodawka, Michał Bilski, Daniel Dybiec, Dawid Helbin.
MKS: Paweł Walczak, Tomasz Ulikowski, Przemysław Sokołowski, Dominik Machajski, Marcin Kosiarz.
Tabela:
1.Prawie Jak Barca 2 6 35-2
2.Perspektywy 2 6 27-1
3.KS Huta 2 0 1-24
4.MKS Ludwików 2 0 2-39
Podgrupa F
Joga Bonito – Celtic Bodzechów 2:3 (1:0)
Bramki dla zwycięzców: Zięba –3, dla pokonanych: Mąka –1, Rynio –1.
Joga Bonito: Marcin Suchojad, Martin Kobylański, Mateusz Mąka, Patryk Filipowski, Patryk Sierant, Maciej Lipiec, Michał Rynio, Michał Majzel, Krystian Gawlak, Damian Nowak.
Celtic: Tomasz Bąbel, Artur Kurzyński, Jarosław Wójtowicz, Patryk Grudzień, Konrad Wacker, Kamil Zięba, Damian Deroń.
Avon/Klan – OKS Mi-Graf Świętokrzyska 16:1 (8:0)
Bramki dla zwycięzców: Lasota –5, Jędrzejewski –3, Lipka –2, Szeląg –2, Kidoń –2, Ambroży –2, dla pokonanych: Krasiński –1.
Avon/Klan: Paweł Kuźnicki, Michał Lipka, Mateusz Molenda, Marcin Szeląg, Przemysław Kidoń, Dawid Ambroży, Paweł Jędrzejewski, Damian Lasota, Piotr Rutkowski.
OKS Mi-Graf: Mateusz Lech, Tomasz Surmański, Paweł Karbowniczek, Mateusz Juszczyk, Damian Falecki, Daniel Lech, Łukasz Krasiński, Kamil Sikora.
Tabela:
1.Celtic 2 6 16-2
2.Klan 2 4 19-4
3.Joga Bonito 2 1 5-6
4.OKS Mi-Graf 2 0 1-29
Grupa IV
Podgrupa A
FOX – Disco Polo Ludwików 3:2 (2:1)
Bramki dla zwycięzców: Rybak –1, Kowalski –1, Kosowski –1, dla pokonanych: Pietrzyk –1, Słodownik –1.
FOX: Damian Swat, Adam Sobek, Karol Świercz, Marcin Bogacki, Michał Stalewski, Paweł Rybak, Maciej Młodziński, Mariusz Kosowski, Michał Kowalski, Tomasz Batorski.
Disco Polo: Mateusz Adamczyk, Marcin Ociesa, Patryk Pietrzyk, Łukasz Niedźwiecki, Błażej Dryja, Jarosław Dryja, Przemysław Stępień, Sebastian Hamera, Paweł Słodowik, Krzysztof Sadowski.
FOX – Spalone Talenty 3:1 (2:0)
Bramki dla zwycięzców: Bogacki –2, Młodziński –1, dla pokonanych: Wojtachnio –1
Spalone Talenty: Adrian Gierczak, Łukasz Sierant, Damian Pronobis, Damian Wojtas, Adrian Wojtachnio, Paweł Szot, Bartłomiej Nachyła, Hubert Słowiński, Rafał Kiełkiewicz.
FOX – WLT 2:4 (1:2)
Bramki dla zwycięzców: Skwarliński –2, Kramek –1, Mordon –1, dla pokonanych: Bogacki –2.
WLT: Przemysław Ratajczyk, Paweł Barski, Patryk Mordon, Krzysztof Krawiec, Konrad Wesołowski, Kamil Kramek, Konrad Skwarliński, Grzegorz Pastuszka, Michał Kamiński, Maciej Michalski.
Tabela:
1.FOX 4 9 14-9
2.WLT 2 6 14-4
3.Disco Polo 2 3 10-5
4.Spalone Talenty 2 0 3-11
5.Faza Stefana 2 0 4-16
Podgrupa B
Susza – A-Pol/KS Szyby 3:9 (1:5)
Bramki dla zwycięzców: Polak –3, Barłożek –2, Wolak –1, Michałowski –1, Sobolewski –1, Adamczyk –1, dla pokonanych: Domagała –3.
Susza: Aleksander Olender, Cezary Duda, Sebastian Dąbek, Marcin Kowalik, Maciej Domagała, Sebastian Hamera, Kamil Dziarmaga, Grzegorz Misiura, Paweł Skrzypczak, Michał Tomczyk, Grzegorz Młodnicki.
A-Pol: Dariusz Górski, Krzysztof Wolak, Przemysław Romanowski, Arkadiusz Michałowski, Marcin Sobolewski, Kamil Barłożek, Tomasz Polak, Piotr Tomczyk, Damian Adamczyk.
Susza - Bolo Jangi 1:7 (1:4)
Bramki dla zwycięzców: Fiszer –2, Sienniak –2, Strojny –2, Kamiński –1, dla pokonanych: Kowalik –1.
Bolo Jangi: Łukasz Fiszer, Paweł Jasiński, Radosław Sienniak, Michał Naumiuk, Maciej Byba, Marcin Strojny, Wojciech Sułek, Michał Kamiński, Kamil Konwa, Piotr Beker.
Tabela:
1.KS Szyby 2 6 12-5
2.Bolo Jangi 2 3 9-4
3.Bez Cenzury 1 3 6-2
4.Susza 3 3 8-18
5.Wyborowi 2 0 4-10
Podgrupa C
Coco Jumbo – Rozbójnicy Janosika 2:1 (1:0)
Bramki dla zwycięzców: Świątek –1, Dobrowolski –1, dla pokonanych: Śmiech –1.
Coco Jumbo: Łukasz Swat, Tomasz Kozłowski, Marcin Świątek, Łukasz Dobrowolski, Michał Stasiński, Piotr Malanowicz, Radosław Żuława, Jacek Słomka, Rafał Sadza, Piotr Jędrzejewski.
Rozbójnicy Janosika: Rafał Stolarek, Adrian Menducki, Marcin Miśta, Dawid Radlak, Sławomir Suska, Damian Śmiech, Kamil Strojny.
P.A. Celtic – Bahama Boys 4:5 (3:2)
Bramki dla zwycięzców: Szczerbiński –2, Zięba –1, Muchacki –1, Czekaj –1, dla pokonanych: Graczak –2, Świć –2
P.A. Celtic: Mariusz Jedlikowski, Sebastian Ziółkowski, Damian Gomuła, Michał Gawroński, Radosław Cieślik, Damian Banasik, Kamil Cichocki, Adrian Graczak, Sylwester Świć, Radosław Ćwik, Michał Opala.
Bahama Boys: Artur Szczerbiński, Damian Zięba, Karol Wójcik, Mateusz Baka, Bartłomiej Goworek, Paweł Pytlak, Dariusz Kijak, Karol Pastuszka, Michał Jeżewski, Damian Muchacki, Piotr Czekaj.
Rozbójnicy Janosika – Bahama Boys 2:10 (0:3)
Bramki dla zwycięzców: Goworek –3, Czekaj –2, Szczerbiński –1, Wójcik –1, Baka –1, Kijak -1, Muchacki –1, dla pokonanych: Śmiech –2.
Tabela:
1.Bahama Boys 2 6 15-6
2.P.A. Celtic 2 3 8-8
3.Coco Jumbo 2 3 5-5
4.Rozbójnicy Janosika 2 0 3-12
Grupa V
Podgrupa A
Korbud – Cristol LZS Bodzechów 2:1 (1:0)
Bramki dla zwycięzców: Kubiakowski –1, Pater –1, dla pokonanych: Ziółkowski –1.
Korbud: Daniel Kubiakowski, Mateusz Dryka, Norbert Pater, Kornel Korpikiewicz, Kamil Aras, Karol Kostrzewa, Kamil Chadała, Zbigniew Kargul, Szczepan Dziewięcki, Paweł Sado.
Cristol: Mariusz Jagiełło, Sebastian Dębicki, Łukasz Gromek, Tomasz Zajda, Karol Gruszka, Zbigniew Korpikiewicz, Krzysztof Kutera, Adrian Dębicki, Marcin Rębowski, Rafał Rębowski, Piotr Ziółkowski.
Cristol LZS Bodzechów – Scorpion 4:3 (2:3)
Bramki dla zwycięzców: A. Dębicki –1, S. Dębicki –1, Ziółkowski –1, R. Rębowski, dla pokonanych: Curyło –2, Dobrowolski –1.
Scorpion: Piotr Cichocki, Kamil Doborowolski, Tomasz Maciejski, Krzysztof Jakubowski, Sławomir Szymański, Jarosław Ilis, Kamil Półtorak, Arkadiusz Curyło, Piotr Kopyra.
Tabela:
1.Korbud 2 6 12-4
2.Cristol LZS 3 6 9-8
3.Scorpion 3 0 9-18
Podgrupa B
Publima II – Publima I 1:4 (1:2)
Bramki dla zwycięzców: Sokół –2, Cielebąk –1, Binkiewicz –1, dla pokonanych: Tomczyk –1.
Publima II: Michał Kaczor, Łukasz Krawczyk, Marcin Gawlik, Arkadiusz Walas, Paweł Fuljanty, Tomasz Niezgoda, Szymon Osojca, Łukasz Zięba, Marcin Zięba, Piotr Tkaczyk, Kamil Tomczyk.
Publima I: Jacek Wojtachnia, Robert Nogaj, Mateusz Dziewięcki, Janusz Dziewięcki, Marcin Rozczypała, Michał Sokół, Jacek Banaszewski, Norbert Cielebąk, Paweł Orlikowski, Grzegorz Sadłowski, Piotr Binkiewicz.
Zrzeszeni – Publima II 2:2 (1:0)
Bramki dla Zrzeszonych: Tomczyk –1, Zdrojewski –1, dla Publimy: Gawlik –1, Niezgoda –1.
Zrzeszeni: Tomasz Niedbała, Rafał Tomczyk, Paweł Jary, Michał Bartosz, Michał Walczyk, Damian Zdrojewski, Damian Żuława, Krzysztof Baka, Mariusz Kapsa, Bartłomiej Gołasa.
Tabela:
1.Zrzeszeni 3 7 11-5
2.Publima I 2 3 6-7
3.Publima II 3 1 4-9
Podgrupa C
Groszek Ćmielów – Otto 3:5 (1:2)
Bramki dla zwycięzców: Gądek –2, Kowalski –1, Siudak –1, Rosiak –1, dla pokonanych: Paszyński –1, Relikowski –1, Pintal –1.
Groszek: Piotr Suswał, Kamil Kotwica, Robert Pasternak, Piotr Ziółkowski, Tomasz Makowski, Piotr Paszyński, Rafał Relikowski, Paweł Pintal, Tomasz Czarnecki, Tomasz Jabłoński.
Otto: Tomasz Cieślik, Sławomir Gądek, Krzysztof Rosiak, Damian Kowalski, Piotr Siudak, Robert Haraźny, Marek Piłat, Damian Adamczyk.
Tabela:
1.Otto 2 6 8-4
2.Groszek 2 3 5-6
3.Emart Team 2 0 2-5

Terminarz:
17 lipca 2006r. (poniedziałek)
13.50 - gr. IIB Karo 1,2,3 Show - Żółci Pogromcy
14.40 - gr. IIB Wściekłe Byki - Slovan Liberec
15.30 - gr. IIB Hiper Jelonki - Kolejorz Train
16.00 - gr. IIIA Stal Sanok - FC Trębowiec
17.00 - gr. IIIA Tottenham - WKS Jędrzejowice
18.00 - gr. IVB Susza - Bez Cenzury
19.00 - gr. VC Emart Team - Groszek Ćmielów
18 lipca 2006r. (wtorek)
14.00 - gr. IIC KS Ostrowiec - Wiadomości Świętokrzyskie
14.50 - gr. IIC Królewcy - FC Flamenco
15.40 - gr. I Białe Szkale - Wiadomości Świętokrzyskie
16.10 - gr. IIIB KS Szatany - Redstar
17.00 - gr. IVC Coco Jumbo - Bahama Boys
18.00 - gr. IVA Spalone Talenty - WLT
19.00 - gr. VA Korbud - Scorpion
19 lipca 2006r. (środa)
14.30 - gr. IIIB FOX - Zielone Szaleństwo
15.20 - gr. IIIC KS Szwarszowice - Złoty Kłos Bodzechów
16.10 - gr. IIIC The Reds - AZS Łąki
17.00 - gr. IVA FC Faza Stefana - Disco Polo Ludwików
18.00 - gr. IVB Bolo Jangi - Bez Cenzury
19.00 - gr. VB Publima I - Publima II
20 lipca 2006r. (czwartek)
14.30 - gr. IIID MK Muminki - Wrangler Lee
15.20 - gr. IIID Moro Sport - Dominikana
16.10 - gr. IIIE Prawie Jak Barca - Perspektywy
17.00 - gr. IVB Wyborowi - KS Szyby
18.00 - gr. IVC P.A. Celtic - Rózbójnicy Janosika
19.00 - gr. VC Emart Team - Otto
21 lipca 2006r. (piątek)
13.50 - gr. IIA FC Buldożery - Szewnianka Ludwików
14.40 - gr. IIA Kabum - Białe Tygrysy
15.30 - gr. IIA KS Henryków Piaski - Skorpion (mecz rozegrany już awansem)
16.20 - gr. IIIE KS HUTA - MKS Ludwików
17.10 - gr. IIIF Avon/Klan - Celtic Bodzechów
18.00 - gr. IVA FC Faza Stefana - Spalone Talenty
19.00 - gr. VA Cristol LZS Bodzechów - Korbud
Dodane: 2006-07-17, 11:36:10. Autor: M. Frańczak.

Waszym zdaniem:

Skomentuj

Skomentuj

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Wiadomości Świętokrzyskie
© Wiadomości Świętokrzyskie 2005
"Informacja i Wiedza" sp. z.o.o.
27-400 Ostrowiec Św., os. Słoneczne 14
tel/fax: (0-41) 263 10 01
e-mail: wiadomoscisw@wiadomoscisw.pl