Wiadomo¶ci ¦więtokrzyskie
Kategoria: Wszystkie | Temat tygodnia | Aktualności | Ostrowiec | Powiat ostrowiecki | Powiat opatowski | Wywiad | Oświata i kultura | Relacje i reportaże | Sport | Felieton
Kurator wybrała najlepszego
Nowy wizytator
Jerzy Łodygowski został nowym wizytatorem kuratorium oświaty w szkołach podstawowych i gimnazjalnych w powiecie opatowskim.

Po śmieci dotychczasowej wizytator Świętokrzyski Kurator Oświaty w Kielcach powołała na to stanowisko Jerzego Łodygowskiego. Do jego obowiązków należy nadzór pedagogiczny nad szkołami podstawowymi i gimnazjalnymi w gminach Sadowie, Baćkowice i Iwaniska.
Dodane: 2008-10-06, 20:11:05. Autor: G. Misiewicz .

Waszym zdaniem:

Skomentuj


Dodano: 2008-11-26, 14:22:43. Przez: ciekawy, IP: 83.10.155.111
gdzie ten pan pracował przed objęciem tej funkcji?


Dodano: 2008-12-09, 12:08:01. Przez: anonim, IP: 80.53.196.122
ten Pan jest osoba karaną z tego co mi wiadomo


Dodano: 2008-12-09, 12:09:56. Przez: anonim, IP: 80.53.196.122
czy ktos moze zostac wizytatorem jesli jest karany?


Dodano: 2008-12-10, 00:53:44. Przez: ciekaw, IP: 80.53.196.122
dziwi mnie strasznie ze z momentem dowiezienia przez tego Pna swiadectwa pracy nie sprawdzono Jego karalnosci ( wrecz jest to nieprawdopodobne)


Dodano: 2009-01-06, 00:44:06. Przez: z byłej pracy, IP: 80.53.196.122
dziwi mnie fakt ze nikt z tamtego terenu nie ustosunkowywuje sie do tych tez wysuwanych na forum.... jakas znieczulica?


Dodano: 2009-01-21, 16:39:57. Przez: sieradzanin, IP: 79.163.98.85
Pan Łodygowski jest powszechnie znany w Sieradzu i Warcie z afer alkoholowo-homoseksualnych. Ponadto karany za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Dziwna jest ta nominacja. Ostrzegam nauczycieli i rodziców przed tym indywiduum.


Dodano: 2009-01-29, 09:49:02. Przez: a2, IP: 83.26.222.82
A kuratorium milczy.....


Dodano: 2009-01-30, 00:44:10. Przez: sieradzanin, IP: 80.53.196.122
Ja tez sie dziwie bardzo ze nawet prasa nie zainteresowala sie tym czlowiekiem...... a kuratorium milczy.... karana osoba i pelni taka funkcje to nieprawdopodobne


Dodano: 2009-01-31, 02:41:29. Przez: sieradzanin, IP: 80.53.196.122
dlaczego nawet tu nikt tego nie skomentuje to jest moje pytanie do moderatorow... wiec po co takie forum?


Dodano: 2009-01-31, 07:38:41. Przez: a2, IP: 83.26.245.254
Jeszcze nie zainteresował się Kurator? ...........


Dodano: 2009-01-31, 07:43:08. Przez: a2, IP: 83.26.245.254
Kuratium cyeka na pomoc Pani Minister!!!!!!


Dodano: 2009-02-02, 19:34:39. Przez: a2, IP: 83.20.34.19
A mo ze ten Pan odpowie?


Dodano: 2009-02-03, 00:23:04. Przez: zainteresowany, IP: 80.53.196.122
ten osobnik podobno pokazał świadectwo z Ośrodka sieradzkiego od p. Iwony Górki a nie ze swojego pierwotnego gdzie pelnił funkcje dyrektora czyli Osrodka z Warty ( cos nieprawdopodobnego )


Dodano: 2009-02-04, 11:40:17. Przez: a2, IP: 83.26.213.79
....ale prawdziwe!


Dodano: 2009-02-05, 13:19:35. Przez: sieradzanin, IP: 80.53.196.122
a jednak nadal ta sprawa pozostaje tajemnica kuratorium milczy chociaz sprawa na pewno nie jest im obca... mysle ze szykuje sie skandal ogolnokrajowy . Jestem ciekaw jak czuje sie sam Łodygowski czytajac te informacje a jednoczesnie wiedzac iz zatail swoja karalnosc.


Dodano: 2009-02-07, 11:01:43. Przez: sier, IP: 83.26.248.249
..a może to ten Pan założył tej szkole,o której już głośno w tv tą stronę w internecie.Podobno on to potrafi,przecież to wizytator....


Dodano: 2009-02-09, 13:14:56. Przez: zainteresowany, IP: 80.53.196.122
dziwi mnie to iz sprawa nabrala tempa a Pani Kurator nie wystosowała odpowiedniego pisma ( po 1 listopada )odnosnie sprawdzenia karalnosci tego osobnika do stosownej instytucji.Czy ten czlowiek jest tak prawnie protegowany?


Dodano: 2009-02-10, 00:02:54. Przez: anonim, IP: 80.53.196.122
skoro P.Kurator nic nie jest w stanie poruszyc do dzialania ( co jest dziwne ) to mysle ze trzeba wystosowac formalne pismo. No przeciez to nie jest normalne pisze sie o NIM tyle rzeczy zeby naprawde nikt z kuratorium nie zareagowal? nawet prasa tym sie nie zainteresowala?


Dodano: 2009-02-15, 20:08:45. Przez: anonim, IP: 77.114.78.148
Najlepszy??? Phii ... to jest najgorszy oszust jakiego znalam..niech dalej brnie a zobaczycie co z wami zrobi!!


Dodano: 2009-02-15, 21:00:23. Przez: gość, IP: 83.238.240.2
a czy Wy wszyscy macie zgodę na ujawnianie danych
osobowych?z jaką łatwością przychodzi WAM opluwanie drugiego człowieka,jesteście gorsi jak ten o którym piszecie,bo o ile jest to prawda to w ten sposób się nie postępuje.Są od tego odpowiednie instytucje.


Dodano: 2009-02-16, 19:13:33. Przez: anonim, IP: 79.163.104.45
ciekawe jakie to instytucje?...


Dodano: 2009-02-21, 10:31:56. Przez: a2 , IP: 83.26.229.123
Odpowiedź dla anonima.To nie sezon ogórkowy,ten Pan najlepiej wie.Gdyby zostało mu chociaż trochę godności omijałby wszelkie placówki oświatowo-wychowawcze.


Dodano: 2009-02-21, 15:14:12. Przez: anonim, IP: 83.20.16.194
skoro ten Pan najlepiej wie dlaczego dalej pełni funkcje wizytatora? dlaczego po ekscesach alkoholowo -homoseksualnych na terenie byłego sieradzkiego siedzi teraz cicho jak mysz pod miotłą i ciagle garnie sie do instytucji oswiatowo-wychowawczych? myslę iz odpowiedz jest b. krotka tam ( na terenie Kielc ) Go jeszcze nie znaja i nie radze by Go poznali... a sezon ogórkowy?- czyżby ta jakas aluzja? oj niezbyt ładnie


Dodano: 2009-02-21, 15:39:05. Przez: anonim, IP: 83.20.16.194
i najwidoczniej ten Pan pełniac funkcje wizytatora nie ma za grosz godnosci łudzac sie ze jego karalnosc nie ujrzy światła dziennego - to jest bajecznie śmieszne .... kwestia niedługiego czasu


Dodano: 2009-03-03, 22:37:40. Przez: zainteresowany, IP: 80.53.196.122
sezon ogórkowy sie skonczyl ale cykl sie powtarza trzeba sie bac?


Dodano: 2009-03-06, 23:30:59. Przez: interesant, IP: 83.20.37.211
odpowiedz dla goscia..... nie wiem kim jestes i nie chce wiedziec .. smieszy mnie twoja wypowiedz najwidoczniej nie znasz tego czlowieka albo znasz go na tyle ze chcialbys ( -abys ) trzymac jego strone. Jemu z wielka łatwoscia przychodzilo w sieradzkim ( byłym ) opluwanie innych dopiero wtedy kiedy stracił prawo jazdy zakopał sie pod ziemie ( dlatego uciekł ku rodzicom ).Dodam tylko jeszcze to kawał tchorza . A zniewiesciałosci nie zna granic........


Dodano: 2009-03-06, 23:51:46. Przez: zainteresowany, IP: 83.20.37.211
Panowie z kuratorium uwaga!!!! .....ten obiekt obserwuje nastepnie wciaga w siec


Dodano: 2009-03-08, 18:36:40. Przez: człowiek, IP: 80.50.238.178
ten osobnik co pisze te obrzydliwości to na pewno dobry chrześcjanin , chodzi co tydzień do kościoła i robi to w imię miłości blizniego .Pisze te okropności z jednego prawie adresu ip.Za wcześnie rozpoczął sezon ,, ogórkowy ,, albo ?


Dodano: 2009-03-09, 00:29:08. Przez: zainteresowany, IP: 83.20.38.192
albo?.......


Dodano: 2009-03-10, 11:35:21. Przez: a2, IP: 83.20.28.41
odpowiedz dla czlowieka...na pewno jestes bardzo wzorowa osoba , czesto widuję ci w pierwszych ławkach kościelnych, dwa razy dziennie przyjmujesz komunikat ( to juz przesada )i naprawde wierze ze chcesz pomoc temu biedakowi z kuratorium by nie zbałamucił kolejnej ofiary a nad wyraz w kwestii jego karalności. Czego ludzie nie zrobia dla pieniedzy prawda?... zatają nawet najprawdziwsza prawdę.... oj wstydz sie Łodygowski za grosz nawetn nie masz godności.


Dodano: 2009-03-11, 02:14:03. Przez: o2, IP: 83.26.226.212
łodyga zaczyna sezonem ogórkowym? my nie rozumiemy


Dodano: 2009-03-13, 02:25:34. Przez: prawdziwy, IP: 83.26.229.221
ta pani z pierwszych ławek juz nie odpisała odnosnie sezonu? taki niski poziom iq?


Dodano: 2009-03-13, 23:42:54. Przez: anonim, IP: 83.20.27.139
To jest dla wszystkich jasne jak Łodygowski pograł sobe z pewna osoba tutaj na terenie sieradzkim.Zabawiał sie na rózne fronty a pozniej... szok wielki szok dyrektor alkoholik .Mysle ze mobbing w stosunku do tego pracownika równiez stosowal


Dodano: 2009-03-13, 23:59:48. Przez: interesant, IP: 83.20.27.139
Szkoda tylko ze nikt nie reaguje na te komunikaty .Psychicznie niezrównowazony czlowiek pracuje w kuratorium a wszyscy tzn kuratorium kompletnie nie sprawdzaja niczego.Ja nie wiem moze w tym szansa by tam sie przyjmowac do pracy bedac karanym lasnie w kieleckim.


Dodano: 2009-03-14, 02:19:47. Przez: zainteresowany, IP: 83.20.35.163
Znajac sprawe mysle ze ten Pan pozostający w Sieradzu wyzwolił sie z horroru wewnetrznego jaki przezywał znajac tego osobnika, mysle ze nikomu by nie zyczył by przezywał to co On przezywał za bytnosci tego homoseksualisty tutaj (tzn w Sieradzu).Ludzie uwazajcie.... bo to naprawde specjalny przypadek.


Dodano: 2009-03-29, 14:15:56. Przez: ok, IP: 83.26.103.163
Czy moze ktoś z Państwa wie czy nadal ten karany alkoholik pracuje w kuratorium pełniąc funkcję wizytatora?


Dodano: 2009-04-01, 04:36:41. Przez: zainteresowana, IP: 83.26.225.195
z tego co mi wiadomo podobno nadal tak. Troche juz sie bo po pietach depcza mu urzedy .Ale moge pocieszyc mieszkal kiedys na krakowskim przedmiesciu i to co tam sie dzialo przechodzilo ludzkie pojecie.to byl chyba hotel dla gejow takich przejsciowych niby on byl z kims ale kazdego dnia tam byl inny chlopak


Dodano: 2009-04-01, 19:21:11. Przez: XXX, IP: 83.7.93.159
Dajcie juz spokój!!!Ileż można!


Dodano: 2009-04-03, 06:41:12. Przez: anonim, IP: 83.28.150.101
skandal!!!


Dodano: 2009-04-03, 13:06:41. Przez: ok, IP: 83.26.228.114
skandal ale z jakiego powodu? ze nadal pracuje?


Dodano: 2009-04-05, 15:04:33. Przez: niesamowite, IP: 83.20.31.235
To jest chyba niemozliwe zeby Jureczek Łodygowski ( taka laleczka ) pełnił funkcje wizytatora znam Go z terenów Sieradza i z burd ktorymi tu zasłynął ( zreszta nie tylko ). To jest dla mnie szok i wspołczuje ludziom ktorzy z nim pracuja a z tego co wiadomo wylecial z pracy zza jazde po pijanemy i jest skazany prawomocnym wyrokiem sadu wiec jest to szalenie dziwne.


Dodano: 2009-04-06, 13:45:42. Przez: sieradzkie, IP: 83.20.18.171
nie to chyba nie jest prawda ze ten alkoholik pełni funkcje wizytatora?


Dodano: 2009-04-11, 19:59:05. Przez: xxxxx, IP: 83.26.99.254
a jureczkowi nikt zyczen nie zlozy?


Dodano: 2009-04-12, 11:18:21. Przez: na swieta, IP: 83.20.34.131
rownowagi psychicznej mu potrzeba choc mysle ze nigdy jej nie zdobedzie. wszystkich ludzi przed nim ostrzegam


Dodano: 2009-04-14, 22:57:06. Przez: zainteresowana, IP: 83.26.212.194
z tego co wiem ( z przekazu ) juz dawno zostało wystosowane pismo formalne do p.Muzoł ( kuratorki ) ale poki co chyba nadal nie ma odpowiedzi ciekawe czemu?


Dodano: 2009-04-15, 19:01:43. Przez: p2, IP: 83.26.216.104
TO NIE SKANDAL,TO GRANDA.Pracować może,ale dlaczego na tym stanowisku?Ludzie w tym Kuratorium zastanówcie się...


Dodano: 2009-04-15, 22:13:55. Przez: xxx, IP: 83.26.226.194
świete słowa...... najwidoczniej ktos pod Łodygowskiego podklada sie bardziej niz myslimy zobaczymy czy na tym wygra.. poczekamy na odpowiedz kuratorki


Dodano: 2009-04-16, 02:18:31. Przez: xxx, IP: 83.26.226.194
ale moze kuratorka sklamie bo bedzie zakochana w homoserku? he he..... no jest rozwiedziony


Dodano: 2009-04-17, 01:10:43. Przez: xxx, IP: 83.26.221.100
ja mysle z P.Muzoł juz przekroczyła normy prawne odnoszace sie ku odpisaniu na list priorytetowy .... teraz prokuratura?


Dodano: 2009-04-19, 07:37:26. Przez: mamma mia, IP: 83.26.248.44
podobno wszyscy wykasowali si z jakichkolwiek znamion zywotnosci....
( rodzinka
) to o czyms swiadczy.Jestem ciekaw jak dalej to pedalisko pociagnie?on powinien stracic jakiekolwiek cechy by moc wykonywac zawod ta Muziolowa to nie wiem kim jest tak do konca ......... tyle czekania juz tylko interwencja


Dodano: 2009-04-19, 07:41:10. Przez: xxx, IP: 83.26.248.44
ciekawe dlaczego Muziolowa nie odpowiedziala Ogórkowi byc moze mysli ze z nim to zabawa?zeby sie nie pomylila


Dodano: 2009-04-20, 18:40:25. Przez: oo, IP: 83.20.14.190
Ja myslę ze sprawa z Łodygowskim nadaaje sie juz tylko do telewizyjnej interwencji, niechaj ludzie dowiedza sie jaki jest patent na przyjmowanie sie do pracy w kuratorium bedac karanym... i co najlepsze kuratorka o tym wie... istna parodia


Dodano: 2009-04-22, 18:31:16. Przez: anonim, IP: 79.189.60.50
ten czlowiek co to wypisuje jest zupelnie chory psychicznie i tym nalezaloby sie zainteresowac jak mozna kogos tak opluwac skoro ten czlowiek pomogl calej tej rodzinie -znajoma


Dodano: 2009-04-22, 19:10:40. Przez: normalny, IP: 80.50.238.178
Ten Pan Sylwester O. co wypisuje takie okropności to karany sądownie za jazdę po pijanemu.Pan Sylwester O, został z tego powodu zwolniony z pracy. Niech się przyzna kto go zwolnił z pracy po wyroku sadu. Teraz pracuje w salonie gier i codziennie jest pijany. Po pijanemu pisze te obrzydliwości robiąc z siebie bohatera. A jest tylko małym zapijaczonym łobuzem który mści się.


Dodano: 2009-04-22, 22:40:30. Przez: zainteresowana, IP: 83.26.245.122
Znam tego Pana i wiem kim jest poprzez kontakty z Łodygowskim za bardzo uwierzył temu osobnikowi. Jest czlowiekiem utrzymanym na poziomie ktory wiele poniósl krzywd za sprawa tego czlowieka- tamten zostal tak samo skazany prawomocnym wyrokiem sadu za jazde po pijanemu i bojac sie ludzi wyjechal do rodzinki gdzie zlozył wczesniejsze ( wtedy gdy karalnosc nie wplynela jeszcze do CRS-u )zaswiadczenie o niekaralnosci. Łodygowski to kawal niezrównowazonego homoseksualisty , kuratorka wie ze jest karany a jednak go trzyma najwidoczniej ma w tym cel.Ciekawe kto opluł teraz tak p.Sylwestra? ja mysle ze z tym Panem nie ma zartów


Dodano: 2009-04-22, 22:43:07. Przez: zainteresowana, IP: 83.26.245.122
mysle ze p.Sylwestra opluwa rodzina Łodygowskiego ktora nota bene boi sie kontaktu z kimkolwiek z terenu sieradzkiego


Dodano: 2009-04-22, 22:52:14. Przez: zainteresowana, IP: 83.26.245.122
z tego co mi wiadomo ten pan łodygowski mial tylko dyzury z p.Ogórkiem ja naprawde wspołczuje temu P.Sylwestrowi miewania takiego kontaktu z taka osoba


Dodano: 2009-04-23, 08:21:26. Przez: CZYTELNIK, IP: 83.28.84.180
AGDZIE JEST MODERATOR?! POWINIEN WRESZCIE ZAMKNĄĆ TEN WATEK! NO PO PROSTU ŻENADA... NIC TYLKO JEDEN TEMAT. ŻE-NA-DA!. JESLI MA KTOŚ PROBLEM TO SĄ PRZECIEŻ INNE DROGI ROZWIĄZYWANIA TAKICH SPRAW. ALE NIE! LEPSZE FORUM POCZYTNEJ LOKALNEJ GAZETY. I W DODATKU ANONIMOWO. NISKIE I ... SZKODA SŁÓW.


Dodano: 2009-05-18, 16:52:21. Przez: p2, IP: 83.26.240.156