Wiadomo¶ci ¦więtokrzyskie
Kategoria: Wszystkie | Temat tygodnia | Aktualności | Ostrowiec | Powiat ostrowiecki | Powiat opatowski | Wywiad | Oświata i kultura | Relacje i reportaże | Sport | Felieton
Panowie byli zachwyceni
Mokry konkurs piękności
Magdalena Marczewska z Kielc (z lewej) i Anita Pawlak z Radomia (obok) nie miały sobie równych w Bałtowie.
Dwanaście odważnych panien wzięło udział na plaży w Bałtowie w rywalizacji o miano Miss Mokrego Podkoszulka 2005. Tytuł przypadł dwudziestojednoletniej kielczance Magdalenie Marczewskiej.

W konkursie o miano najpiękniejszej 30 lipca w Bałtowie rywalizowało kilkanaście dziewcząt: Małgorzata Stojek, Edyta Gwizdowska, Monika Grzesik, Agata Słowik i Kinga Kuroś z Ostrowca Św.; Aleksandra Necel i Magdalena Marczewska z Kielc; Anita Pawlak z Radomia; Ilona Kandyba z Bałtowa; Milena Strojny z Bodzechowa; Emilia Głuchowska z Rzeczniowa oraz Angelika Sobieraj z Koloni Bałtowskiej.
Z dwunastoma pannami po kolei zatańczył flisak Tomasz Osojca. Kajakarski Mistrz Bałtowa został całkowicie zdominowany przez tańczące z nim partnerki, które w końcu... rozebrały go z koszuli.
Największe emocje wśród wszystkich mężczyzn podziwiających wdzięki wszystkich pretendentek do tytułu Miss Mokrego Podkoszulka wzbudziła konkurencja polegająca na indywidualnym tańcu pod wodą płynącą z prysznica.
-Jury olśnione blaskiem dziewcząt, ale nie oślepione do końca, z ogromnym trudem i po bardzo dramatycznych obradach podjęło być może dla niektórych kontrowersyjny ale nieodwołalny werdykt-mówił przewodniczący konkursowego jury artysta fotografik–Sergiusz Sachno.
Odtwarzacz DVD i tytuł II Wicemiss otrzymała osiemnastoletnia ostrowczanka Kinga Kuroś. Dwudziestoletnia Anita Pawlak z Radomia zdobyła wieżę stereofoniczną oraz tytuł I Wicemiss.
Ostateczny werdykt jury był w pełni zgodny ze zdaniem publiczności, Nagrodę główną-telewizor oraz tytuły Miss Publiczności i Miss Mokrego Podkoszulka przypadły dwudziestojednoletniej kielczance Magdalenie Marczewskiej.
Dodane: 2005-08-01, 16:10:22. Autor: M.Godlewska.

Waszym zdaniem:

Skomentuj


Dodano: 2006-11-12, 18:13:32. Przez: tobi, IP: 82.139.8.24
ulalaaaa extra laleczki....


Dodano: 2007-12-23, 14:52:54. Przez: Kondi, IP: 82.139.8.20
Bardzo miłe widoki :) buziaki dl atych pięknych pań :*


Dodano: 2009-03-20, 10:06:48. Przez: Marcin, IP: 82.139.33.47
boskie ciałka az chciałoby się je schrupać!!!!

Skomentuj

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Wiadomości Świętokrzyskie
© Wiadomości Świętokrzyskie 2005
"Informacja i Wiedza" sp. z.o.o.
27-400 Ostrowiec Św., os. Słoneczne 14
tel/fax: (0-41) 263 10 01
e-mail: wiadomoscisw@wiadomoscisw.pl