» Strona Powiatu Ostrowieckiego «

Powrót

Starosta i prezydent będą współpracować
Starosta Ostrowiecki Zdzisław Kałamaga (z lewej) pogratulował Prezydentowi Ostrowca Jarosławowi Wilczyńskiemu wyboru na drugą kadencję.
Starosta Ostrowiecki Zdzisław Kałamaga oraz Przewodniczący Rady Powiatu Sławomir Radlak wzięli udział w uroczystej sesji Rady Miasta, na której Prezydent Ostrowca złożył przysięgę.
Zaprzysiężenie Prezydenta Ostrowca Jarosława Wilczyńskiego na kadencję 2010- 2014, odbyło się w miniony piątek. Po złożeniu ślubowania, wygłosił on expose, w którym mówił m.in. o utrzymaniu dobrej współpracy z samorządem powiatowym.
- Jestem człowiekiem pokoju i zwolennikiem przysłowia, „zgoda buduje, niezgoda rujnuje”, dlatego też deklaruję po raz kolejny pełną współpracę z Radą Miasta, Powiatem Ostrowieckim, ościennymi gminami, mediami, a przede wszystkim z mieszkańcami- powiedział Jarosław Wilczyński.
Od powołanego przed dwoma tygodniami na Starostę Ostrowieckiego Zdzisława Kałamagi, otrzymał kwiaty z gratulacjami, a także gwarancję zachowania dotychczasowej współpracy.
- Zapewniam, że chcę podobnie jak mój poprzednik, stale i dobrze współpracować z samorządem miasta, o tylko to gwarantuje nam stabilny rozwój- powiedział Starosta Ostrowiecki.
Gratulacje powyborcze złożył Prezydentowi również Przewodniczący Rady Powiatu Sławomir Radlak.
Dodane: 2010-12-13, 15:57:07

Wiadomości Świętokrzyskie
© Wiadomości Świętokrzyskie 2005
"Informacja i Wiedza" sp. z.o.o.
27-400 Ostrowiec Św., os. Słoneczne 14
tel/fax: (0-41) 263 10 01
e-mail: wiadomoscisw@wiadomoscisw.pl